Tenisová  škola VA

Představujeme se

O NAŠÍ ŠKOLE

Jsme nová tenisová škola v Táboře a Plané nad Lužnicí. Naše tenisová škola je ideálním místem nejen pro seznámení se s tenisem a jeho zdokonalením , ale určitě zde najdete také i nové kamarády. Posláním tenisové školy je přispívat k rozvoji rekreační i výkonnostní sportovní aktivity mládeže i dospělých občanů města Tábora a okolí. Máme velký zájem vychovat co nejvíce tenisových nadšenců, dále výborné hráče a současně i dobré studenty, kteří mohou například získat prospěchová stipendia na universitách v USA a jejich reprezentaci v soutěžích NCAA. Výuka probíhá zábavnou formou s ohledem na hráčskou úroveň hráče, věk a osobní požadavky, pod vedením vysoce kvalifikovaných trenérů ČTS a ITF.

(Možnost zápisu do tenisové školy kdykoliv v průběhu celého roku)

Hlavní trenér:  SKT Planá nad Lužnicí z.s. a Tenis Tábor z.s.

Ing. Vít Andres

ČVUT FSI Praha

FTVS-UK Praha - Tělesná výchova - Trenérství

Český tenisový svaz          - Trenér I.třídy

Italian Tennis Federation  - National Tennis Coach, National Physical Coach

British Tennis - LTA           -  Master Club Coach Award - LTA Level 5

International Tennis Federation  - High Performance Coach - ITF Level 3

Působil jako ředitel Tenisového areálu Gejzírpark a v jako trenér v Tréninkovém středisku mládeže v Karlových Varech. Dlouhodobě pracoval v zahraničí ve Finsku jako Head Coach juniorské reprezentace, v Italii jako Head Coach a Director of Tennis v několika  tenisových klubech. Jinak byl také Personal Coach mnoha hráčů, kteří získali stipendia na universitách v USA hrajících NCAA a řady professionálních ATP a WTA hráčů například:

Hana Adámková-Guy ( Mistryně Evropy do 18 let, nejlepší umístění 214 WTA)

Radek Zahraj (nejlepší umístění 277 ATP)

Milan Trněný (nejlepší umístění 471 ATP)

Nicola Ghedin (nejlepší umístění 450 ATP)

Matteo Marfia (nejlepší umístění 696 ATP)

Trenéři asistenti:  SKT Planá nad Lužnicí

Jan Kostrůnek

Český tenisový svaz - Trenér III.třídy. Studující Kurs trenérů II. třídy

Má bohaté mnohaleté trenérské zkušenosti z trénování dětí v Tenise Tábor a v SKT Planá nad Lužnicí

© 2019 Tenisová škola Ing. Víta Andrese. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode